Klocki wymiatają, czytanie globalne też się przemyka – p. Małgorzata Pachol, Mississauga, Kanada

Dzisiaj malowaliśmy Noddiego i jego klocki – klocków było co niemiara, zorganizowaliśmy 3 punkty zabawowe (stanowiska) i dzieci mogły swobodnie wybrać co im odpowiada najbardziej – klocki z kolorami, klocki tęczowe i klocki do budowy pałacu.
Wszystkie zadania były opisane planszami do czytania globalnego, a ciocie wolontariuszki pomagały dzieciom zapoznać się z wyrazami i wykonać prawidłowo zadania. Dzieci bawiły się znakomicie.