I Twoje dziecko może zostać ilustratorem…

Padła propozycja, by ilustracje do książeczki o Pippi, którą (według wszelkich prawideł czytania globalnego) napisała dla swej trzyletniej córeczki jedna z mam, stworzyły dzieci.

Książka ma 10 stron. Potrzebujemy zatem 10 rysunków. Co tydzień zamieszczę zdania, do których Wasze starsze dzieci zrobią ilustracje.

Poprosiłam o pomoc dwie Bardzo Ważne Osoby z Wydawnictwa Aksjomat*, by zechciały stanowić komisję typującą najlepszy tygodniowy rysunek. Zatem do roboty! Techniki plastyczne dowolne.

Szósta  ilustracja ma dotyczyć zdania:

To buty  Pippi. Są  duże, za duże!

Prace proszę nadsyłać do czwartku 20  grudnia.

Rysunki przyjmowane będą do czwartkowego wieczoru, by w piątek szacowna komisja mogła dokonać wyboru.
*P. Anna Podgórska – Redaktor Naczelna Wydawnictwa
P. Sylwia Kajdana – Szefowa Działu Marketingu

PS. Autorzy wytypowanych ilustracji zostaną obdarowani nagrodą książkową.