A kto się w styczniu urodził… Karolina Mazur, AME Kołobrzeg

Pioseneczka jakby znajoma. Z wesel i biesiad. Tyle że nie o szukanie miesiąca w niej chodziło… 😉

Pani Karolino, dostosowanie prostych, znanych melodii do treści, które dzieci powinny zapamiętać to sposób sprawdzony i znakomity. Pomaga tworzyć prysznic emocji i ułatwia percepcję wiadomości.

Posługując się melodią „Panie Janie” nauczyłam dzieci nazw dni tygodnia, a także nazw miesięcy. Toteż śpiewajcie i czytajcie globalnie, dokładnie jak na filmiku.