Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę… p. Maja Laskowska-Najdek, PP „Bajka” Poznań

To już ostatnie dni przed wakacjami. Pani Maja zaaranżowała zatem zabawę „Co zabierzemy ze sobą na wakacje”. Okazało się, że będą to miś, piłka i kredki. Dobry wybór.

Zabawa jest luźna, dzieci aktywne, jest troszkę ruchu, a auto dodaje szczyptę emocji. Co najważniejsze, dzieciaki ochoczo zgłaszają się do aktywności, a p. Maja pisze, że dopytują się o zabawy z wyrazami. Serce mi rośnie, bo o tę wolę zabawy w czytaniu globalnym chodzi nam najbardziej.

Uroczyście ogłaszam, iż p. Maja jako pierwsza przechodzi do kolejnego etapu projektu „Czytamy z dodo globalną metodą” i w sierpniu powędruje do Poznania trzeci pakiet z planszami, a także upominek dla p. Mai za odwagę i propagowanie czytania globalnego w niełatwych warunkach. Będzie to koszulka z ptaszkiem dodo… ?

1,653 total views, 30 views today