Drodzy moi, towarzyszyliście mi na stronie kolejny rok – od poprzednich wakacji. Niektórzy z Was dołączyli do Globalnej Gromadki w ciągu roku i bardzo się z tego cieszę.

Dziękuję Wam za atmosferę, jaką tworzycie w tym miejscu – ciekawe, wzruszające, życzliwe komentarze, polubienia, za dowcipy i grafiki. Dziękuję za filmowe relacje o Waszych dzieciach i ich postępach, fotografie maluchów, zabawek własnoręcznie wykonanych. I za to, że nawet jeśli ktoś z Was ma odmienne w jakiejś kwestii zdanie wyraża je bez agresji i z kulturą.

Mieć takich użytkowników strony to wielkie szczęście i wiedzcie, że to doceniam.

Życzę Wam słonecznego, udanego lipca, wypoczywajcie, spotkamy się na chwilę dwunastego, a potem w sierpniu. Bądźcie zdrowi!

PS. Korespondencję przyjmuję, toteż ślijcie relacje, filmy, listy – bez zahamowań.

2 Responses to

1. Zaimy Online pisze:

Czas przeznaczony na te zabawe ma byc bardzo krotki. Kazda sesja zabierze tylko kilka sekund – trzeba zawsze skonczyc ja zanim dziecko bedzie chcialo skonczyc. Gdy bedziecie trzymac sie tej zasady, to dziecko bedzie prosic by bawic sie w czytanie, a wy bedziecie podsycac, nie niszczyc jego naturalne pragnienie uczenia sie.